Underneath The Yawning Portal

מתחת לשער המפהק: שוד הדרקונים רשומה 4

אז אחרי שעשינו קניות ונחנו הלכנו לפגוש את טלי שייתן לנו הערכה לכמה יעלה השיפוץ של המקום המזורגג הזה הפעם כן באו. את האמת שזה יהיה נחמד שהיה לנו מקום משלנו ולא נצטרך לשלם כסף על שינה, זה גומר לי את כל המאגר כסף שלי. הוא אמר לנו שזה יעלה בסביבות ה1000 פיסות זהב!!!! למי יש את הכסף הזה לעזאזל. חשבנו לשפץ רק את העליונות כדי שהיה מקום לישון אבל זה יעלה בסביבות ה600 פיסות זהב וזה גם הרבה בשבילנו. אחרי הארכה מוסגור הכריז שאם הוא לא יתקדם בחיפושים של הבן שלו בקרוב אז הוא יצטרך לעזוב להמשיך כי לזה הוא בא. הוא סיפר לנו שהוא ראה את חיזיון של הבן שלו משקיף על הנמל של מימצולות ממגדל או משהו כזה. החלטנו ללכת לחפש בנמל אבל וורו קיבל לחישה באוזן מאישה ברחוב שאנחנו נדרשים במגדל המטה השחור. אז החלטנו ללכת לשם קודם. הכניסה למגדל מוזרה עם ערפל במקום דלת אבל ברגע שעוברים אז זה כלום. בפנים היה מדהים היו שם אנשים מכל המינים והגזעים שעוסקים בקסם עם ניסויים וגם לומדים דברים. וורו אמר שוירה סיפרה הזמינה אותנו לשם אז רצינו לחפש אותה וישר שנכנסו ניגש אלינו בחור, טומפר בן ריני. אמרנו לו שוירה הזמינה אותנו אז הוא הוביל אותה לחצר ששם היא הייתה בדיון עם אנשים.
p>{direction:rtl}. אחרי שהיא סיימה היא ניגשה אלינו ואמרה לנו שהיא שמעה על מה שעשינו בביוב ואיך שעזרנו לריינר אז היא מזמינה אותנו להצטרף לידיים האפורות, קבוצה של הרפתקנים שהם מעין כוח מיוחד שעוזרים למטה השחור במימצולות. אבל כמו כל “קבוצות” האלו היא רוצה לבחון אותנו קודם. אנחנו צרכים לטפס על איזה הר ולהיכנס למערה שיש שם איזה הרפתקן לשעבר שהוא עוזר לה לפעמים ומספר לה על דברים שהוא שמע שמתרחשים. היא לא שמעה ממנו כמה זמן והיא רוצה שנבדוק האם הוא חיי והאם יש לו משהו חדש לספר. החלטנו לצאת יום אחרי אז חזרנו לגולגולת טרול ומי מחכה לנו שם עם לא ריינר ו-ולו. הם מצעים לנו הצעה. הם יממנו לנו את השיפוץ בתמורה לזה שנדחוף בפאב את הספר של וולו ושהם יוכלו לישון שם ולשתות מתי שהם רוצים. אמרנו להם שנחשוב על זה. משהו מוזר היה שהיה לוולו משהו נגד מישהו שנקרא פיי צ’ן אני צריך לברר מי זה, זה מאוד מעניין למה שיהיה להם כל כך בעיה עם הבחור הזה. אחרי מנוחה טובה במרתף של גולגולת טרול קמנו לצאת לדרך ומצאנו מכתב על הדלפק של הפאב מ הרשת השחורה בהצעה להצטרף אליהם. מעניין. נאמר במכתב לחפש את דביל כוכב שיר בפונדק השער המפהק. לן ממש רוצה לבדוק את ההצעה אבל אנחנו רוצים קודם ללכת למצוא את לם, הזקן במערה.
p>{direction:rtl}. יצאנו לדרך לטפס וזה טיפוס קשה. לן ממש התקשתה בטיפוס ואחרי כמה שעות היא ממש רצתה לעצור לנוח אז עצרנו. אחרי מנוחה ארוכה המשכנו בדרך ופגשנו כמה גובלינים, לא משהו מרגש במיוחד, חוץ מזה שלן עדין עייפה אז היא הייתה די עצבנית וקטרנית. המשכנו והגענו למערה ובפנים יושב בחור זקן על אבן ועושה מדיטציה. הוא קם אלינו וישר מבין שוירה שלחה אותנו. הוא עצבני בערך כמה לן והוא אומר לנו שמצאנו אותו אז אנחנו יכולים ללכת. אני לא אוהב שמגרשים אותי במיוחד ששלחו אותי אז שאלתי אותו האם הוא יודע על מה שקורה בעיר במלחמה של הרשת השחורה והגילדה. הוא אמר שכן ושוב ניסה לגרש אותנו. אני לא ויתרתי ואז הוא התחיל להגיד דברים מעניינים:
הוא קלט שאני מחפש את עצמי, כל הכבוד לו, ילד בן 17 מחפש את עצמו ממש קשה לדעת.
אבל אז הוא התחיל להגיד על כולם וזה כבר יותר מעניין:
וורו מחפש משהו שהוא איבד
לן מחזיקה משהו כבד עליה ורק שהיא תשחרר אותו היא תוחל להמשיך
מוסגור מחפש משהו אבל לא את עצמו וגם הוא הוסיף שילדים שבורחים מהבית עושים את זה מסיבה מסוימת.
על דיפיר הוא לא אמר כלום שזה מעניין בפני עצמו.
p>{direction:rtl}. ואז הוא סוף סוף אמר גם מסר להעביר לוירה: התאום המרושע מסתובב חופשי אבל זה ישתנה לקראת החורף. עכשיו מה זה אומר לעזאזל. שסיפרנו את זה לוירה היא נראתה קצת מזועזעת אבל לא פירטה יותר. מי לעזאזל זה התאום המרושע או אולי מה לעזאזל?
p>{direction:rtl}. טוב הגיע הזמן לעזור למוסגור לחפש את הבן שלו. אז הלכנו לסיבוב ברים בנמל. מצד אחד לא פורה במיוחד כי לא גילינו כלום על הבן של מוסגור, מצד שני פורה מאוד כי כבר הרבה זמן לא שתיתי ככה ודיפיר הוא אחלה של חבר לשתייה מסתבר. אחרי זה הלכנו לשער המפהק כי למצוא את דביל. אחרי שנכנסנו ראינו את יגרה שלצדה כבר נלחמנו. היא יושבת ליד אלף והם מסמנים ללן לבוא עליו. אז אנחנו מבינים שזה כנראה דביל וניגשים, חוץ ממוסגור שנשאר מאחור. דביל מציע לדיפיר וללן להצטרף לרשת השחורה. אך כמובן שזה שוב בא עם מבחן.
p>{direction:rtl}. יש משהו או מישהו שרוצח מלחים אלפים וחצי אלפים בנמל הוא רוצה שנמצא אותו או את זה ונטפל בבעיה. לנו כמובן היו כמה שאלות, למשל למה כל הבלגן עם הגילדה. הוא אמר שזה לא בא ממנו אלה משהו קדום שהתעורר והוא זה שמשפיע על הרשת השחורה להילחם עם הגילדה (אולי זה התאום המרושע? )
p>{direction:rtl}. בכל מקרה החלטנו שבעוד שחלקנו לא רוצים להצטרף לרשת השחורה למצוא משהו שהורג מלחים אנחנו כולנו בעד. מוסגור זרק הערה לא יפה על זה שאולי הוא יעזור לרוצח, מה שלא עזר למערכת היחסים הקצת תוקפנית עם לן.
p>{direction:rtl}. בכל זאת החלנו ללכת לנמל ושלן תהיה פיתיון לרוצח. אחרי שנשארנו עד מאוחר לא קרה כלום. אז החלטנו לחזור בלילה הבא. ככה זה המשיך עד הלילה השלישי. שם הכל קרה.

Comments

SabreRunner SabreRunner

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.